Spordi- ja kehakultuurisündmused vallas

6.07.17

2017.a. HÄÄDEMEESTE VÕIDUPÜHA JOOKS

23. juuni kell 18.00

1.      Teet Kokk – 9.20,87  M-I

2.      Risto Vaher – 9.54,69  M-II

3.      Vahur Mäe – 10.19,37  M-III

4.      Kristjan Männik – 10.36,96  M-4

5.      Heini Hunt – 10.57,02  M-5

6.      Rain Jaaksoo – 11.05,89  M-6

7.      Paavo Vaher – 11.28,14 MV-I

8.      Jaak Looring – 11.29,79  P-B–I

9.      Martin Grigorovitš – 11.45,09 P-B–II

10.  Andri Soome – 11.45,77  P-B-III

11.  Madli Tuuling-Kitsing – 11.47,95 NV-I

12.  Sander Kasela – 12.20,09  P-B-4

13.  Saskia Soome – 12.43,61  T-B-I

14.  Carmen Grigorovitš – 12.45,72  T-B-II

15.  Jaanus Grigorovitš – 12.46,63  MV-II

16.  Tõnu Tamm – 12.50,58 MV-III

17.  Juhan Ressar – 12.55,66  M-7

18.  Veljo Lõhmus – 12.58,96  MV-4

19.  Elin Grigorovitš – 13.00,22  N-I

20.  Robin Järvesaar – 13.20,33  M-8

21.  Andres Raev – 13.20,95  M-9

22.  Karel Miisna – 13.38,53  M-10

23.  Mario Maddison – 13.55,20  M-11

24.  Rauno Post – 14.01,57  M-12

25.  Rando Jaaksoo – 14.08,25  P-B-5

26.  Sander Lõhmus – 14.13,14  M-13

27.  Margaret Pajuväli – 14.15,07  T-B-III

28.  Kersti Oksaar – 14.36,17  N-II

29.  Maria Soko – 18.22,01  T-A-I

30.  Aire Kallas-Maddison – 19.17,16  NV-II

Peakohtunik: Aleksander-Tõnis Joarand

Sekretariaat: Maarika Atka

 

                      Sale Leppik

..............................................................................................................................................................

Valla spordirahva olulisemad võistlused 2017. aastal

jaanuar-veebruar – Pärnumaa 37. talimängud

4. märts – Häädemeeste valla III külade talimängud

18. märts – Tahkuranna-Surju-Häädemeeste valla võrkpalli sõprusturniir Uulus

19. märts – Eesti 40. sisemeistrivõistlused sangpommi kahevõistluses

25. märts – Jõud meistrivõistlused sangpommi kahevõistluses Tartumaal, Mellistes

15. aprill – Valla lahtised meistrivõistlused sangpommi kahevõistluses

21. aprill – Jüriöö jooks

22. aprill – Valla lahtised meistrivõistlused kabes

29. aprill – Valla lahtised meistrivõistlused males

aprill-mai – Häädemeeste-Saarde-Salacgrīva korvpalliturniir

9. mai – Eelkooliealiste laste spordipäev

27.-28. mai – Pärnumaa lahtised meistrivõistlused ammulaskmises

3. juuni – Pärnumaa suvemängud

23. juuni – Võidupüha jooks

1.-2. juuli – Pärnumaa rannamängud Jõulumäel

29.-30. juuli – 23. Kabli rannavolleturniir meestele ja segapaaridele. Eesti 40. meistrivõistlused ammulaskmises Häädemeestel

12. august – Valla külade XVII suvemängud Häädemeestel

20. august – Heitjate päev Häädemeestel

23. september – Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused ammulaskmises

Toimetaja: TOOMAS ABEL
Kas leidsid Sind huvitava teabe?
% Hääli
0% 0 a. jah
0% 0 b. ei
100% 1
c. muu

Kokku hääli: 1

Hääletamine ei ole võimalik, kuna see küsitlus aegus 25.08.16 21:36.