5.04.17

Häädemeeste vallamajas, aadressil Pärnu mnt.13, 86001 Häädemeeste:

(ametijuhendid avanevad lingina ametinimetusest)

vallasekretär Külliki Kiiver 

e-post: kylliki.kiiver@haademeeste.ee

telefon: 446 4175

vastuvõtuajad: E kl 8.- 11 ja 12.30-14.30; T kl 12.30 – 16.30; K kl 8 – 12

.....................................................

arendus-ja keskkonnanõunik Merle Looring

e-post: merle.looring@haademeeste.ee

telefon: 446 4175; 5342 3377

Vastuvõtuajad: E kl 8 - 12

.............................................  

ehitusnõunik Irja Pede

e-post: irja.pede@haademeeste.ee

telefon: 446 5224; mobiil 58 585 211

Vastuvõtt: E ja K kell 9.00-12.00 ning T kell 13.00-16.00 (Pärnu mnt. 40, KONSUMI maja II korrus)

Ajutiselt lahendab korraldatud jäätmeveoga seotud küsimusi

....................................................

finantsnõunik Ly Lehemets  

e-post: ly.lehemets@haademeeste.ee    

telefon: 446 5106 , 517 4486

vastuvõtuaeg T kl 13 - 16 või kokkuleppel

..........................................................

vanemraamatupidaja Terje Mägi      

e-post: terje.magi@haademeeste.ee         

telefon: 446 4175

........................................................

raamatupidaja Svetlana Jõekäär

e-post: svetlana.joekaar@haademeeste.ee  

telefon: 446 4175

.......................................................................

peaspetsialist majanduse alal Harald Kalmet

e-post: harald.kalmet@haademeeste.ee   

telefon: 446 5106  ; 5559 3790 

.....................................................

maakorraldaja Helgi Vainula  

e-post: helgi.vainula@haademeeste.ee   

telefon: 446 5106

 

sekretär-asjaajaja Maarika Atka

e-post: maarika.atka@haademeeste.ee            

telefon: 446 4175

Arhiivitöö iga kuu kolmandal kolmapäeval aadressil Pärnu mnt 40.

.................................................................

sekretär-registripidaja Juta Gordijenko

e-post: juta.gordijenko@haademeeste.ee   

telefon: 446 4175

.....................................................

nooreminspektor Lauri Luberg

e-post: info@haademeeste.ee

telefon: 446 4175 (teave edastatakse)

..........................................................

Sotsiaalkeskuses, aadressil Lasteaia tn 1, 86001 Häädemeeste

 

sotsiaaltöötaja Tiiu Savi  

e-post: tiiu.savi@haademeeste.ee    

telefon 446 5160

Vastuvõtuajad: teisipäeviti ja kolmapäeviti kl 9 - 12 ja 13 - 16; neljapäeviti kl 9 - 12 ja 13 - 15

Tööpäevadel on sotsiaalkeskuses lõunavaheaeg kl 12 - 12.30. 

 

Häädemeeste Vallavalitsuse ametnike palgaandmed seisuga 1.04.2013

Toimetaja: TOOMAS ABEL